Tworzysz nowy wniosek: Prąd elektryczny od Multimedia Polska Multimedia Polska Energia Sp. z o.o.


Przedstawiony wniosek, propozycja transakcji oraz oferta cenowa mają charakter informacyjny, nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Prąd elektryczny od Multimedia Polska
Multimedia Polska Energia Sp. z o.o.

  Sprzedawca prądu dla domu

  Multimedia Energia to nowy sprzedawca energii elektrycznej. Świadczy sprzedaż energii elektrycznej zarówno odbiorcom biznesowym, jak i indywidualnym. Swoich klientów obsługuje na zasadzie TPA – dostępu strony trzeciej do sieci przesyłowej, co zawdzięcza postępującej liberalizacji rynku energii elektrycznej. Multimedia realizuje strategię, która sama nazwała „krokiem przed konkurencją”. Ta strategia opiera się na świadczeniu kompleksowej oferty, łączącej usługi multimedialne z energią elektryczną, która je zasila.

   

  Gospodarstwa domowe – taryfa G

  W przypadku podpisania umowy na zakup prądu, Multimedia Energia przygotowała nam szereg możliwości do wyboru. W swojej ofercie posiada szereg najpopularniejszych taryf m.in. takich jakG11, G12, G12w czy G13. Oferowany nam jest również wybór między umową na 24 lub 36 miesięcy. Multimedia obiecuje nam w tym czasie kolejno 10% lub 20% upustu przez pierwsze 6 miesięcy w stosunku do oferty, która była dla nas przygotowana z urzędu.

  Nazwa pliku Opis
  INSTRUKCJA_uzupenienia umowy.pdf Instrukcja uzupenienia umowy Pobierz
  Umowa_prad_Energa.pdf Umowa o prąd (Energa) Pobierz
  Umowa_prad_Enea.pdf Umowa o prąd (Enea) Pobierz
  Umowa_prad_PGE.pdf Umowa o prąd (PGE) Pobierz
  Umowa_prad_RWE.pdf Umowa o prąd (RWE) Pobierz
  Umowa_prad_Tauron.pdf Umowa o prąd (Tauron) Pobierz